Dvůr Lobeč Hrad Houska Zámek Stránov Svatby na zámku Víno na zámku Veteránské Rojení Veteránské Sosnění

Dvůr Lobeč

Navštivte stránky firmy Ing. Jaromír Šimonek Dvůr Lobeč podnikající v zemědělství, lesnictví, turistice a profesionální myslivosti. Hledáte-li ubytování a další služby při Vašich toulkách přírodou, pak jste na správné adrese.

Hrad Houska

Tajemstvími opředený hrad na podivném místě... skutečně je to brána do pekel?

Svatby na zámku

V mládí chtěla snad každá dívka prožít svůj svatební den jako princezna. Zavřete oči a sněte znovu... a až oči otevřete, klikněte na uvedený odkaz. Svou vysněnou svatbu na zámku nebo na hradě můžete mít...

Víno na zámku

Středověký sklep vytesaný do pískovce před více než 500 lety, který byl vybudován původně jako lednice lobečského pivovaru, se teď nadechl k dalším letům, ožil vínem výborných vinařů a zve Vás k posezení.

Veteránské rojení

Jednou z mnoha akcí Dvora Lobeč je již tradiční sraz všech příznivců historie na kolech. Vždy druhou červnovou sobotu se všichni setkávají na Veteránském rojení v Lobči. Jste srdečně zváni!

Penzion a restaurace Černý Mlýn

Penzion a restaurace Černý Mlýn se nachází v obci Nedamov u městečka Dubá na severu chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. V nově zrekonstruovaném penzionu se stylovou restaurací nabízíme prostor pro příjemný odpočinek nebo aktivní využití volného času. Ubytování je možné v 7 pokojích s kapacitou 21 lůžek, restaurace je s barem a krbem nebo lze posedět na venkovní terase s grilem.

Obec Jizerní Vtelno

Oficiální internetové stránky obce